Programowanie aplikacji mobilnych i webowych to nasza specjalność!

Tworzymy kompleksowo strony i aplikacje internetowe, od projektu do wdrożenia. Twoje zadowolenie jest naszym priorytetem!

Wyślij zapytanie

ELASTYCZNOŚĆ

Zawsze dostosowujemy się do potrzeb klienta, tak aby maksymalnie wykorzystać potencjał projektu. Tylko takie podejście może być gwarantem owocnej współpracy oraz punktem wyjścia do końcowego sukcesu.

INNOWACYJNOŚĆ

Pasja tworzenia, ciekawość świata oraz nowe wyzwania napędzają nas każdego dnia, dlatego nieustannie rozwijamy I przekształcamy istniejące możliwości w nowe idee I wprowadzamy je do praktycznego zastosowania.

WYZWANIA

Codzienne wyzwania motywują nas do tego, aby każdego dnia dawać z siebie więcej I stawać się lepszą I bardziej profesjonalną firmą. Uważamy, że stawianie sobie ambitnych celów jest bazą do osiągania doskonałych wyników

PASJA

Nasza firma to nie tylko praca. Każdego dnia towarzyszy nam ogromna chęć tworzenia czegoś nowego. Wierzymy, że nie ma rzeczy niemożliwych. Jesteśmy nieustępliwi I bardzo konsekwentnie dążymy do realizacji wszelakich celów.

01

URZĄDZENIA MOBILNE Z SYSTEMEM ANDROID

System Operacyjny Android aktualnie jest zainstalowany na ponad 84% wszystkich urządzeń mobilnych. Przez kilka ostatni lat z powodzeniem stworzyliśmy bardzo dużo aplikacji na ten system. Jeśli potrzebujesz wsparcia w tym obszarze, napisz do nas!

02

URZĄDZENIA MOBILNE Z SYSTEMEM iOS

Kiedy w 2007 roku wydany został pierwszy iPhone, momentalnie zmienił się rynek smartfonów oraz sposób komunikacji pomiędzy ludźmi. Jeśli korzystasz z urządzeń firmy Apple i potrzebujesz aplikacji na system iOS, zgłoś się do nas!

03

WEB DEVELOPMENT

Doskonale znamy rozwiązania webowe bazujące na: HTML5/CSS3, JavaScript (React, Vue), PHP (Symfony, Laravel, Lumen) i Node.JS. Od lat używamy także różnych systemów CMS: WordPress, Typo3, Drupal. Potrzebujesz wsparcia? Czekamy na Ciebie!

04

OUTSOURCING IT

Jeśli potrzebujesz doświadczonych programistów, UX i UI do stałej współpracy to trafiłeś w odpowiednie miejsce. Nasi klienci bardzo cenią sobie taką formę współpracy. Mamy dla Ciebie świetną ofertę! Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami!

Projektowanie graficzne stron i aplikacji internetowych.

Nasz zespół tworzą front-end developerzy, back-end developerzy, UX/UI designerzy, dzięki czemu możemy oferować kompleksowe usługi, a współpraca między poszczególnymi osobami przekłada się na zadowolenie klientów i przyspieszenie realizacji projektu. Wszystko w jednym miejscu.

 • Tworzymy projekty graficzne, które łączą w sobie estetyczny wygląd, aktualne trendy oraz użyteczność i funkcjonalność.
 • Naszym celem jest tworzenie stron i aplikacji przyjaznych dla użytkownika w oparciu o dziedziny User Experience i User Interface, a to przekłada się na odbiór i dochody Twojej strony.
 • Dokładne zaplanowanie strony zmniejsza koszty i czas potrzebny na jej programowanie.
Strony internetowe
Sklepy internetowe
Aplikacje webowe i mobilne

KROK 1

Konsultacja, poznanie potrzeb i oczekiwań

KROK 2

Przygotowanie projektu graficznego

KROK 3

Programowanie strony / sklepu / aplikacji

KROK 4

Poddanie projektu testom manualnym

KROK 5

Wdrożenie finalnego produktu

Made by Mama

sklep internetowy

Emi & Nell

sklep internetowy

Meble Wrzosowa

strona internetowa

Polskie Hotele Spa

sklep internetowy

ARG Performance

strona internetowa

Scan City

strona internetowa

Interioteka

strona internetowa

Adam i Ewa

sklep internetowy

Sklep Tuningowy

sklep internetowy

Smerfetka

sklep internetowy

Biuro Podróży

sklep internetowy

Ceny Leków

strona internetowa

GRAPHIXER

RALF WEBER

CONSEO

Grafikhaus

Olaf Meyer

7media

Two Visions

TMD

Rob Carter

PrimaLine

IC Solutions

GRAPHIXER

RALF WEBER

CONSEO

Grafikhaus

Olaf Meyer

7media

Two Visions

TMD

Rob Carter

PrimaLine

IC Solutions

  Porozmawiajmy!

  Dziękujemy za przesłanie wiadomości, odpowiemy najszybciej jak to możliwe!

  KB SYSTEMS SP. Z O.O.
  ul. Pułaskiego 25,
  42-200 Częstochowa

  NIP: 5732848985
  Regon: 243526350
  KRS: 0000504884